Medarbetare

Vi är ett sammansvetsat gäng av eldsjälar med stor erfarenhet av Cross Borderrekrytering. Vi är säkra på att vi gör skillnad för våra kunder och vi tvivlar inte på att det  beror på att vi är fokuserade på att leverera en professionell lösning varje gång, att vi har en servicenivå utöver det vanliga och att vi har ett unikt koncept gällande de olika faserna av rekrytering och varaktig anställning.

Carsten Vingaard

Carsten Vingaard

CEO & Partner

Ansvarig för Region Nord- och Syddanmark

Kontor: Nørresundby


Carsten.vingaard@konzenta.com
+45 28 15 09 48

Emma Lundkvist Richkin

Emma Lundkvist Richkin

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Malmö

Emma.lundkvist@konzenta.com

+46 760 067 978

Kasper Madsen

Kasper Madsen

Direktør & Partner

Sälj- och rekryteringschef, ansvarig för Region Mittjylland

Kontor: Nørresundby

Kasper.madsen@konzenta.com
+45 22 58 38 91

Christina Lindwall

Christina Lindwall

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Malmö

Christina.lindwall@konzenta.com

+46 763 115 031

Anders Sørensen

Anders Sørensen

Partner

Ansvarig för Region Själland och Region Huvudstaden

Kontor: Köpenhamn

Anders.sorensen@konzenta.com
+45 31 78 60 30

Anton Svenberg

Anton Svenberg

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Malmö

Anton.svenberg@konzenta.com

+46 735 338 275

Kasper Jacobsen

Kasper Jacobsen

Økonomichef

Kontor: Nørresundby

Kasper.jacobsen@konzenta.com

+45 31 78 81 46

Charlotte Høgh Klitgaard

Charlotte Høgh Klitgaard

Salgs- og marketingskoordinator

Kontor: Nørresundby

Charlotte.hoegh@konzenta.com

+45 53 85 07 52

Annika Smårs

Annika Smårs

Læge faglig chef

Annikasmars@gmail.com

+46 703 126 326