Medarbetare

Vi är ett sammansvetsat gäng av eldsjälar med stor erfarenhet av Cross Borderrekrytering. Vi är säkra på att vi gör skillnad för våra kunder och vi tvivlar inte på att det  beror på att vi är fokuserade på att leverera en professionell lösning varje gång, att vi har en servicenivå utöver det vanliga och att vi har ett unikt koncept gällande de olika faserna av rekrytering och varaktig anställning.

KonZenta Danmark

Carsten Vingaard

Carsten Vingaard

CEO & Partner

Ansvarig för Region Nord- och Mittjylland

Kontor: Nørresundby


Carsten.vingaard@konzenta.com
+45 28 15 09 48

Kasper Madsen

Kasper Madsen

Direktør & Partner

Sälj- och rekryteringschef

Kontor: Nørresundby

Kasper.madsen@konzenta.com
+45 22 58 38 91

Anders Sørensen

Anders Sørensen

Partner

Ansvarig för Region Själland och Region Huvudstaden

Kontor: Köpenhamn

Anders.sorensen@konzenta.com
+45 31 78 60 30

Carsten Plougmann

Carsten Plougmann

Key Account Manager

Ansvarig för Region Syddanmark

Kontor: Nørresundby

Carsten.plougmann@konzenta.com

+45 40 85 77 86

Jakob Christensen

Jakob Christensen

Økonomichef

Kontor: Nørresundby

Jakob.christensen@konzenta.com

+45 20 87 53 64

Charlotte Høgh Klitgaard

Charlotte Høgh Klitgaard

Salgs- og marketingskoordinator

Kontor: Nørresundby

Charlotte.hoegh@konzenta.com

+45 53 85 07 52

KonZenta Sverige

Emma Lundkvist Richkin

Emma Lundkvist Richkin

HR- och Upphandlingschef

Kontor: Köpenhamn

Emma.lundkvist@konzenta.com

+46 760 067 978

Nathalie Karlsson

Nathalie Karlsson

Researcher

Kontor: Köpenhamn

Nathalie.karlsson@konzenta.com

+46 733 351 408

Maria Radford

Maria Radford

Specialistchef, Psykiatri

Kontor: Stockholm

Maria.radford@konzenta.com

+46 734 400 457